Dřevěné vazníky

Home / Dřevěné vazníky
    • Vyrábíme a montujeme dřevěné prefabrikované nosné prvky spojované kovovými styčníkovými deskami s prolisovanými trny, běžně označované jako dřevěné příhradové vazníky. Tyto konstrukce jsou vhodnou alternativou ke klasickým tesařským konstrukcím.

    • Jejich výhodou oproti klasickým konstrukcím je maximální efektivita díky statickému posouzení použitím výpočetní techniky, vysoká produktivita výroby využitím prefabrikace a rychlost montáže, která na rozdíl od řemeslně náročných klasických tesařských konstrukcí má minimální nároky na kvalifikovanou práci.
    • Dřevěné konstrukce se styčníkovou deskou lze použít v různých segmentech trhu s velkou variabilitou provedení s možností vytvořit prakticky jakoukoliv střešní konstrukci na jakémkoli půdorysu.


Mimo zastřešení rodinných domků a konstrukcí velkých rozpětí, např. výrobních hal, skladů, zemědělských staveb, střešních nástaveb a vestaveb, supermarketů apod., lze tento systém efektivně využít i pro stěnové konstrukce a další.

Pokud máte zájem o dodávku střešních konstrukcí z dřevěných příhradových vazníků, vyplňte prosím náš Interaktivní poptávkový formulář (níže) a my pro Vás vytvoříme zcela nezávazně a zdarma cenovou nabídku.